W rozmowie z administratorem portalu www.stalgorzow.pl Marcinem Imańskim omawiamy szczegółowo zalety nowego systemu sprzedaży biletów.

 

www.stalgorzow.pl: Opowiedz o nowym systemie służącym do kupowania biletów meczowych on-line. Czym różni się od starego systemu?

Marcin Imański: – W ostatnim czasie klub wdrożył nowy system sprzedaży biletów. Działanie systemu jest oparte na tej samej zasadzie co poprzedni, jednak jest on bardziej funkcjonalny oraz przejrzysty. Początkowo minie trochę czasu aż kibice, którzy użytkowali poprzedni system przyzwyczają się do nowego desingu, układu czy działania, jednak jesteśmy przekonani, że dla nowych użytkowników będzie on bardziej przystępny.

 

A więc nowy system jest łatwiejszy w obsłudze i przyjaźniejszy dla użytkowników?

 

– Dokładnie tak. Zostało ulepszonych kilka kwestii, których brakowało w poprzednim systemie. Obecnie kibic, który nie jest zarejestrowany w naszym systemie ma możliwość sprawdzenia jakie w najbliższym czasie zorganizowane zostaną imprezy na stadionie im. Edwarda Jancarza, co więcej może zobaczyć jakie miejsca są wolne. Sama rejestracja nie jest zbyt uciążliwa i skomplikowana, z kolei przeprowadzenie transakcji może zająć dosłownie kilka minut, a posługiwanie się systemem jest bardziej intuicyjne.

 

Najważniejsza zmiana dla kibiców w porównaniu z poprzednim systemem?

 

Myślę, że najważniejszą zmianą jest fakt, iż obecnie mamy możliwość sprzedaży biletów przez witrynę www dla określonej grupy kibiców. W poprzednim sezonie był to jeden z problemów, który zgłaszali nam kibice, którzy by kupić bilety np. na play-off musieli przyjeżdżać do Gorzowa. Teraz ten problem będzie rozwiązany. Kibice, którzy posiadają karnet w systemie będą mieli założoną rezerwację na swoje miejsce i określony czas na wykupienie biletu.

 

Przejdźmy do konkretów: jak krok po kroku kupić bilet na mecz Stali przez Internet?

 

– Na początku aby zakupić bilet musimy założyć konto, więc trzeba się zarejestrować. Tutaj ważna kwestia – kibice, którzy w przeszłości mieli karnet Stali Gorzów bądź kupowali bilety na mecze podwyższonego ryzyka mają już założone konto w naszym systemie. W tym przypadku mogą zalogować się na swoje konto wpisując nr PESEL oraz hasło jakim jest ich nazwisko pisane wielkimi literami. Jeżeli kibic nie ma konta musi wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie i później potwierdzić założenie konta klikając w link, który otrzyma na skrzynkę e-mail. Kolejnym krokiem jest logowanie. Po zalogowaniu wybieramy imprezę, która nas interesuje, trybunę, sektor oraz konkretne miejsce na stadionie im. Edwarda Jancarza. Przy jednym zakupie można wybrać aż 10 biletów. W przypadku meczów podwyższonego ryzyka ważne jest by każdy bilet był opisany danymi osób, które będą wchodziły na obiekt. Po wybraniu konkretnych miejsc przechodzimy do konkretnego banku z listy dostępnych banków bądź płacimy kartą kredytową. Nie ma możliwości zapłaty za bilety chociażby przelewem na poczcie. System czeka na to aż środki finansowe do nas dotrą tylko 24 godziny, stąd dostępne są tylko te banki, które zapewniają płatność w tym okresie. Tutaj ważna uwaga – nie ma czegoś takiego jak rezerwacja miejsc. Kibic musi dokonać płatności od razu po zalogowaniu się do banku.

Udostępnij