Chcesz wziąć udział w treningu MISTRZÓW POLSKI? Nic trudnego – TYLKO TERAZ możesz zostać asystentem Piotra Palucha podczas przygotowań do ligowych spotkań NAJLEPSZEJ DRUŻYNY W POLSCE!

Szkoleniowiec Stali Gorzów został Ambasadorem akcji „Bezpiecznie ze Stalą”. Z Piotrem Paluchem związane są dwie absolutnie wyjątkowe nagrody: udział w treningu w roli widza lub jako asystent naszego szkoleniowca. – Rzadko ktoś z kibiców może wówczas mi towarzyszyć. Zapraszam do parku maszyn, na murawę, a pewnie zdradzę kilka tajemnic. Cel tego projektu Klubu i Kibiców jest tak szczytny, że warto te tajemnice poświęcić – śmieje się Piotr Paluch. – Na torze już pokazaliśmy, że jesteśmy najlepsi. Na trybunach również. Wspólnie dajmy obraz tego, jak potężna jest nasza Stal i zrealizujmy ten projekt dla dzieci – zachęca szkoleniowiec.

Do zakończenia akcji „Bezpiecznie ze Stalą” pozostało jeszcze 31 dni. Nie czekaj do samego końca – wejdź na FANS4CLUB.COM, zapoznaj się ze szczegółami przedsięwzięcia i wybierz dla siebie wyjątkową nagrodę. Nasi najmłodsi kibice czekają już na kamizelki odblaskowe, które zwiększą ich bezpieczeństwo!

Udostępnij