Ponad 100 dzieci wzięła udział w poniedziałkowym treningu Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów na Stadionie im. Edwarda Jancarza!

 

W poniedziałek, 13 kwietnia odbył się kolejny trening Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów, w którym wzięło udział ponad 100 najmłodszych mieszkańców Gorzowa! Zajęcia odbyły się w trzech grupach wiekowych: roczniki 2011 – 2010, roczniki 2009 – 2008 oraz roczniki 2007 – 2003.

 

– Bardzo cieszy nas tak wysoko frekwencja na dzisiejszym treningu. Zajęcia w Akademii to przede wszystkim sposób na aktywne spędzenie czasu po szkole czy przedszkolu. Dla wielu dzieci jest to początek piłkarskiej przygody, dla innych dobra zabawa, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości – dziecko będzie miało wykształcone zdrowe nawyki i wiedzę na temat prowadzenia aktywnego trybu życia.  Cały czas można dołączyć do naszej Akademii, nie robimy selekcji. Naszym celem jest  zintegrowanie środowiska sportowego z Gorzowa i okolic – mówi Dyrektor Zarządzający APSG, Piotr Matecki.

 

Fotorelacja z treningu dostępna jest na stronie:

http://www.ap.stalgorzow.pl/galeria?cat=416#ad-image-0

 

Kolejny trening na Stadionie im. Edwarda Jancarza już dziś. W czasie treningów odbędą się  spotkania organizacyjne dla rodziców.

 

– roczniki 2011-2010 godz. 16:45

– roczniki 2009-2008 godz. 17:45

– roczniki 2007 i starsi godz. 18:45

 

 

O Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów:

Akademia Piłkarska Stal Gorzów (APSG) to nowy projekt mający na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a także zaangażowanie lokalnej społeczności w czynne  uczestnictwo w wydarzeniach sportowych, odbywających się na gorzowskim stadionie żużlowym. Do Akademii może dołączyć każde dziecko już od 4-go roku życia. Patronem APSG jest żużlowiec – Bartosz Zmarzlik. Więcej na www.ap.stalgorzow.pl.

Udostępnij