Redakcja portalu www.stalgorzow.pl poszukuje nowych członków. Swoje ogłoszenie kierujemy do młodych, kreatywnych, perspektywicznych współpracowników zafascynowanych speedway’em oraz życiem klubu.

 

Pragniesz przeżyć przygodę, jednocześnie szlifując swoje dziennikarskie umiejętności? A może kręci” Cię atmosfera panująca na meczach żółto-niebieskich i chcesz ją oddać za pośrednictwem słowa pisanego?

 

Poszukujemy młodych, ambitnych, dyspozycyjnych i kreatywnych ludzi, dla których przygoda z www.stalgorzow.pl będzie mogła stać się pierwszą furtką do świata prawdziwego dziennikarstwa.

 

Nasi współpracownicy będą mieli okazję obcować z reprezentantami, trenerem i działaczami Stali, otrzymają akredytację stałą na mecze w Gorzowie, będą wysyłani na wyjazdy i akredytowani przez gorzowski klub, a dodatkowo mogą liczyć na obecność w parku maszyn po meczu i przed zawodami. Współpraca ze Stalą jest więc też okazją do poznania świata żużla „od kuchni”.

 

Jeżeli jesteś zdecydowany/ana, by podjąć współpracę z KS Stal, prześlij swoje CV i tekst próbny na adres: f.praski@stalgorzow.pl

 

Od kandydatów wymagamy:
– dyspozycyjności,
– umiejętności przelewania myśli na papier,

– znajomości form dziennikarskich,
– kreatywności,
– umiejętności pracy w grupie.

 

Oferujemy:
– możliwość rozwoju umiejętności dziennikarskich pod okiem profesjonalnego dziennikarza,
– zdobycie solidnego wpisu do CV,
– możliwość przebywania w parku maszyn przed zawodami i po meczu,

– możliwość przeprowadzania wywiadów z zawodnikami i udziału w konferencjach prasowych,

– akredytację stałą na mecze Stali w Gorzowie.

Udostępnij