Przyszły weekend upłynie pod znakiem barw żółto-niebieskich. W sobotę czeka nas mecz szczypiornistów Stali i zawody World Speedway League, w niedzielę drużyna o punkty rywalizować będzie w Grudziądzu.

 

25 kwietnia piłkarze ręczni Stali Gorzów rozegrają ostatnie spotkanie ligowych rozgrywek ze Spartakusem Buk. Na ten mecz do hali Zespołu Szkół numer 20 zapraszamy już na godzinę 11:00. Nasi szczypiorniści – liderzy tabeli – mocno liczą na wsparcie gorzowskich kibiców.

 

Z kolei o godzinie 18:00 na Stadionie im. Edwarda Jancarza przy Śląskiej rozpoczną się zawody FIM World Speedway League. Na gorzowskim torze zmierzą się drużyny Kings Lynn Stars, VMS Vetlandy, Holsted Speedway Klub oraz gorzowskiej Stali.

 

Przypominamy cały czas trwa sprzedaż biletów na te zawody. Bilety normalne można nabyć już od 25 złotych. Karnety nie obowiązują podczas tych zawodów. Wszelkie szczegóły odnośnie wejściówek znajdziecie pod tym linkiem: https://www.stalgorzow.pl/articles.php?aid=2035

 

Kapitan Stali Krzysztof Kasprzak zapowiada wielkie emocje: – Cel jest jeden: wygrać te zawody. Wspólnie z kolegami będziemy starali się dobrze pojechać. Będzie to ważne doświadczenie dla klubu, sponsorów i dla nas. Przyjadą mocne zespoły, więc czeka nas ciekawe widowisko.

 

Dzień później nasi zawodnicy rywalizować będą o pierwsze punkty Ekstraligi w Grudziądzu. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:30.

 

Udostępnij