25 kwietnia na stadionie im. Edwarda Jancarza kolejne międzynarodowe zawody. O miano najlepszej klubowej drużyny walczyć będą zawodnicy gorzowskiej Stali, Kings Lynn Stars, Holsted Speedway Klub oraz Elit Vetlandy.

 

Tacy zawodnicy jak Jarosław Hampel, Martin Vaculik, Matej Zagar, Krzysztof Kasprzak, Piotr Protasiewicz, Niels Kristian Iversen, Janusz Kołodziej, Tai Woffinden z pewnością zapewnią nie lada emocje na stadionie im. Edwarda Jancarza.

 

Stal Gorzów w porozumieniu z Team Player Managment & CO LTD przygotowała specjalne ceny biletów dla kibiców, którzy zasiedli na Stadionie Narodowym w Warszawie 18 kwietnia.

 

– Wspólnie z przedstawicielami Team Player Managment zdecydowaliśmy się wyjść z ofertą do kibiców, którzy byli na Stadionie Narodowym podczas Grand Prix Polski w Warszawie. Zdajemy sobie sprawę jakie są odczucia po tych zawodach wśród kibiców żużlowych, a dobro czarnego sportu jako całej dyscypliny powinno być teraz dla nas wszystkich priorytetowe. W związku z tym zdecydowaliśmy, że dla kibiców, którzy nabyli wejściówki na Grand Prix w Warszawie przygotujemy specjalne ceny biletów na FIM World Speedway League, które już w sobotę. Fani, którzy byli obecni w stolicy mogą zakupić wejściówki na WSL w cenie 20zł. Czeka nas wielkie ściganie w Gorzowie i jesteśmy przekonani, że kibice, którzy zjawią się na Jancarzu będą zadowoleni. Serdecznie zapraszamy – powiedział Ireneusz Maciej Zmora – Prezes Zarządu Stal Gorzów Wielkopolski S.A.

 

Zakup biletów w promocyjnej cenie 20zł w sklepie klubowym oraz kasach stadionowych w dniu zawodów za okazaniem wejściówki z Grand Prix Polski, które miało miejsce w Warszawie.

Udostępnij