Już w sobotę w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie FIM World Speedway League, zawody, które mogą się poszczycić obsadą porównywalną z Grand Prix. Cztery najlepsze ligowe drużyny na świecie reprezentują bowiem prawdziwi mistrzowie…. kierownicy. A skoro już o tym mowa, to u każdej z drużyn na kierownicach motocykli znajdą się logotypy bardzo prestiżowych partnerów, którym bliski jest żużel na wysokim poziomie. Jedną z firm wspierających FIM WSL będzie Marma Polskie Folie Rzeszów, której szefuje Marta Półtorak. – Duże firmy chcą współpracować z ludźmi, którzy są w stanie przejrzyście i profesjonalnie przeprowadzić wielką imprezę. Odczucia mojej firmy są podobne. I dlatego my również wesprzemy World Speedway League, które odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim. Mam nadzieję, że wszystko odbędzie się bez przeszkód i kibice będą zadowoleni. Ta impreza ma szansę powodzenia. Obsada jest świetna, a jedyną barierą na przyszłość są przepisy regulujące starty zawodników w poszczególnych ekipach – napisała Marta Półtorak w felietonie dla SportoweFakty.pl.

Wsparcie dla FIM WSL jakiś czas temu zadeklarował też Roman Karkosik, przez lata związany z toruńskim klubem. – Będę obserwował z uwagą te rozgrywki i wierzę, że przy wsparciu międzynarodowej federacji będą prawdziwą ligą mistrzów, na którą patrzeć będzie cały żużlowy świat – podkreślił. Kolejną marką, którą kibice zobaczą podczas FIM WSL jest sieć sklepów detalicznych SPAR Polska, patron wielu wydarzeń sportowych w całej Polsce.

– Jestem niezmiernie szczęśliwy, że udało nam się nawiązać współpracę z tak prestiżowymi partnerami, którzy są pozytywnie kojarzeni w świecie sportu i biznesu. Jestem przekonany, że przy takim wsparciu oczy całej żużlowej Polski będą skierowane na Gorzów – mówi szef Team Player Management Sławomir Gębka. Podczas zmagań Żużlowej Ligi Mistrzów po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana zostanie też marka Stars on Ice. W ten sposób zapowiedziane zostanie show z udziałem mistrzów łyżwiarstwa figurowego, które zimą będzie można zobaczyć w największych halach sportowych naszego kraju.

Udostępnij