Na torze bezkompromisowy, poza nim – spokojny, młody człowiek. Bartek Zmarzlik dołącza do grona Ambasadorów akcji „Bezpiecznie ze Stalą”!

– Świetna inicjatywa z tymi kamizelkami dla przedszkolaków – tak Bartek mówi na wstępie o projekcie Klubu oraz Kibiców Stali. – Motocyklami interesowałem się już w wieku przedszkolnym, a jak miałem siedem lat, znalazłem ulotkę o pokazowym treningu żużlowym w rodzinnym Barlinku. Gdybym wtedy dostał taką kamizelkę, to pewnie bym się z nią nie rozstawał nawet w nocy – śmieje się zwycięzca ubiegłorocznego Grand Prix Polski w Gorzowie. – Kocham jeździć i ścigać się, ale tylko wówczas, gdy są kibice. Ich obecność to dla mnie dodatkowa moc w silniku. Wierzę, że dzięki tym odblaskowym kamizelkom z herbem Stali na sercu, nasze przedszkolaki będą nie tylko bardziej bezpieczne, ale spora ich grupa regularnie zasiądzie kiedyś na trybunach stadionu. A kto wie, może tak jak ja trafi do Stali? – zastanawia się nasz Ambasador.

Każdy z WAS również może znaleźć się w zespole złożonym z NAJLEPSZYCH KIBICÓW I ŻUŻLOWCÓW w Polsce! Wejdź na FANS4CLUB.COM, zapoznaj się z projektem STALI GORZÓW, dołącz do gry i wybierz wyjątkowe nagrody przygotowane przez Klub. Wśród nich znajdziesz m.in. pięć czapek dedykowanych Bartkowi Zmarzlikowi z autografami naszego zawodnika! Skorzystaj z tej szansy i poczuj dumę z bycia częścią GORZOWSKIEJ WSPÓLNOTY!

Udostępnij