MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów w trosce o kibiców i ich zainteresowanie stanem toru, pogodą i innymi rzeczami, które mają wpływ na organizację zawodów na Stadionie im. Edwarda Jancarza, wychodzi z inicjatywami dodatkowych relacji oraz innych atrakcji w dniu meczu.

 

Mecz IV kolejki PGE Ekstraligi między Fogo Unią Leszno a MONEYmakesMONEY.pl Stalą Gorzów odbędzie się 10 maja, ale marketingowcy Stali nie próżnują. W ostatnim czasie została stworzona akcja „#Razem” – mająca przypomnieć kibicom żółto-niebieskich, jak ważne jest, by wierzyć w drużynę i tłumie przychodzić na stadion. Teraz ujawniają kolejne atrakcje związane z najbliższym meczem Stalowców.

 

Na początek Stal postanowiła zapewnić fanom rzetelne informacje już od 9 rano, kiedy to za pośrednictwem strony klubowej kibice będą mogli zacząć śledzić relację live ze stadionu, przepełnioną zdjęciami i wypowiedziami zawodników oraz osób funkcyjnych. Oficjalne informacje prosto z klubu pozwolą kibicom dowiedzieć się, jaka jest pogoda na stadionie, jakie prace przygotowawcze są czynione na torze, czy kto z zawodników właśnie przyjechał na stadion. Kolejną atrakcją będą cogodzinne wejścia live w Radio Gorzów, dzięki którym kibice będą mogli posłuchać na żywo wywiadów i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. – Robimy to dla kibiców, by w niedzielę meczową mieli pełen obraz tego, co się dzieje na „Jancarzu”. Chcemy, aby na wszystkie pytania, jakie pojawią się u kibiców w niedzielę meczową, znaleźli odpowiedzi w relacji w radio, a jeśli nie mają dostępu, to w relacji live na stronie klubowej – powiedział Jacek Gumowski, marketing manager Stali.

 

Nie zabraknie też specjalnej promocji dla kibiców posiadających karnety na sezon 2015. Każdy z nich, za okazaniem całorocznej wejściówki, będzie mógł kupić program zawodów w cenie 6 złotych, a nie, jak to miało miejsce do tej pory – 10. Ale to nie koniec niespodzianek dotyczących programu. – Dodatkowo każdy program meczowy będzie w środku posiadał swój indywidualny numer i w przerwie technicznej w meczu będą losowane nagrody – zdradził Gumowski. Do wygrania będzie dziesięć wejściówek do parku maszyn na mecz Stali z KS Toruniem i 10 voucherów do Bulwar Pub and Music, czyli oficjalnego pubu Stali, o wartości 100 złotych każdy. To zaś dopiero na początek. – Co kolejkę będziemy zwiększali pulę nagród, o czym będziemy informować w odpowiednim czasie – powiedział tajemniczo szef gorzowskiego marketingu. – Kolejne akcje promocyjne będą ogłaszane już w przyszłym tygodniu, dlatego zachęcam do śledzenia oficjalnego fanpage’a Stali i strony klubowej.

 

Udostępnij