Kapitan Stali Gorzów poinformował o kolejnej zmianie w obsadzie swojego jubileuszowego turnieju. Na Stadion im. Edwarda Jancarza przyjedzie Daniel Jeleniewski, który zastąpi Damiana Balińskiego.

 

Pierwotnie jubileuszowy turniej z okazji 15-lecia startów na żużlu Krzysztofa Kasprzaka miał odbyć się 27 marca. Wtedy jednak przeszkodziła pogoda. Żużlowcy, korzystając z chwili czasu wolnego postanowili spróbować ponownie 3 maja. Na liście startowej doszło jednak do kilku zmian. Już wcześniej, z powodu startu w Opolskiej Karolince”, z obsady wypadli Emil Sajfutdinow i Krzysztof Buczkowski. Do grona nieobecnych dołączyć też musiał Damian Baliński. – Damian Baliński miał groźny wypadek w Rawiczu i jest strasznie poobijany. Dzwonił i przepraszał, że nie da rady. Będzie Daniel Jeleniewski, który jest w bardzo dobrym gazie. Do tego będzie „Ogór” Jędrzejak, Norbert Kościuch, z którym chodziłem do tej samej klasy, Łukasz Sówka, Mariusz Puszakowski i mój kuzyn Marcin Nowak – przekazał nam Krzysztof Kasprzak.

 

Zawodnik MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów zaplanował mecz gorzowskiej drużyny ze swoimi przyjaciółmi. – Będzie to taki mecz, gdzie każdy przejedzie po trzy biegi. Zapowiada się fajne widowisko – powiedział kapitan „żółto-niebieskich”.

 

Poza tym zaplanowano wiele innych atrakcji. Oprawą muzyczną zajmie się kolega „KK” zza konsolety – DJ Inox, a podczas rozdawania autografów Kasprzakowi towarzyszyć będzie zawodnik Lecha Poznań – Dawid Kownacki. Na kibiców czekają nagrody w postaci gadżetów, które będzie można wygrać, łapiąc rzucane w trybuny piłki.

 

Składy :

 

Przyjaciele Kasprzaka:

1. Daniel Jeleniewski

2. Norbert Kościuch

3. Tomasz Jędrzejak

4. Mariusz Puszakowski

5. Piotr Świderski

6. Marcin Nowak

7. Łukasz Sówka

 

Stal Gorzów:

 9. Krzysztof Kasprzak

10. Linus Sundstreom

11. Matej Zagar

12. Tomasz Gapiński

13. Niels Kristian Iversen

14. Adrian Cyfer

15. Bartosz Zmarzlik

 

Bilety w cenach:
– 20 zł normalny,
– 15 zł ulgowy,
– 10 zł karnetowicz.

 

Program: 10zł

Godzina spotkania: 17:00
Otwarcie kas stadionowych: 15:00
Otwarcie bram stadionowych: 16:00

Podczas zawodów otwarta będzie Trybuna Niska.

 

UWAGA! Przy wejściu na zawody na bilet karnetowy w cenie 10 zł należy okazać także karnet na sezon 2015!

Udostępnij