Zachęcamy do kupna programu zawodów na mecz Stali Gorzów z Unią Leszno. Zespół redakcyjny www.stalgorzow.pl przygotował wiele ciekawych materiałów.

 

W programie na najbliższy mecz na pewno nie zabraknie analizy składu Stali Gorzów, opisu drużyny rywala, jak i jej lidera, oraz fotozagadki. Ponadto przygotowaliśmy ciekawe wywiady z Adrianem Cyferem oraz wieloletnim kierownikiem zawodów w Gorzowie Józefem Ufirem. Opiszemy też działania stowarzyszenia „Stalowcy” na 2015 rok i przyjrzymy się nowemu sponsorowi tytularnemu Ekstraligi. Kibice będą też mogli na chwilę powrócić do finału World Speedway League, za sprawą relacji z zawodów.

 

Program kosztować będzie 12 złotych, jednak nie zabraknie też specjalnej promocji dla kibiców posiadających karnety na sezon 2015. Każdy z nich, za okazaniem całorocznej wejściówki, będzie mógł kupić program zawodów za jedynie 6 złotych. – Dodatkowo każdy program meczowy będzie w środku posiadał swój indywidualny numer i w przerwie technicznej w meczu będą losowane nagrody – zdradza Jacek Gumowski, marketing manager Stali. Do wygrania będzie dziesięć wejściówek do parku maszyn na mecz Stali z KS Toruń i 10 voucherów do Bulwar Pub and Music, czyli oficjalnego pubu Stali, o wartości 100 złotych każdy. To zaś dopiero na początek. – Co kolejkę będziemy zwiększali pulę nagród, o czym będziemy informować w odpowiednim czasie – dodaje Gumowski.

 

A na koniec prezentujemy fragment wywiadu z J. Ufirem:

 

„Na żużel przyciągnął mnie ojciec, jako małego dzieciaka. Wszyscy byli zarażeni sportem żużlowym z Zawarcia i ja też tego nie uniknąłem. Byłem też zawodnikiem Stali Gorzów – w 1978 roku zdobyłem licencję żużlową i od tamtej pory jestem z tą Stalą związany na stałe. Był co prawda, taki okres, gdzie bardziej poświęcałem się w miniżużlu, parę lat przy tych małych chłopcach pomagałem. Wraz z Bogusiem Nowakiem tworzyliśmy ten miniżużel, później okazało się, że razem zdobyliśmy pierwsze w historii mistrzostwo świata w 2009 roku w Wawrowie, później asystowałem trochę w klubie i następnie wróciłem z powrotem na duży tor jako kierownik zawodów i tak to trwa do dzisiaj.”

 

Udostępnij