Przedstawiciele gorzowskiej Stali zapowiadają swoją obecność na targach motoryzacyjnych w Szczecinie.

 

6. Targi MOTOSHOW Szczecin, to doskonałe miejsce do budowy marki, promocji oraz sprzedaży oferty adresowanej do klientów detalicznych. To również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

 

Tradycyjnie impreza składa się z dwóch części. Pierwsza to Targi Motoryzacyjne, gdzie na powierzchni 3000 mkw nowoczesnej zadaszonej hali będą prezentować się firmy z branży motoryzacyjnej, wraz ze sceną na potrzeby prezentacji. Scena będzie gościć wybitnych ekspertów motoryzacji. Tam też odbędą się „Drugie Zachodniopomorskie Mistrzostwa Pole Dance” i pokaz mody oczywiście motoryzacyjnej.

 

Cześć druga to teren zewnętrzny powierzchni 8000 mkw, na którym będą się odbywały pokazy driftu, FMX, gymkhany, stuntu, prezentacje moto klubów, zlot samochodów tunningowych show & shine, a wszystko uzyska efektowną oprawę pirotechniczną Hitem będzie grupa GRUPA KASKADERSKA SAKY FIGHTERS, która dostarczy ogromną dawkę adrenaliny poprzez pokazy skoków motocyklowych. Zostanie ustawiona 10 metrowa rampa dla (FMX + MTB), czyli motocykli i rowerów. To jest ekipa znana z największych pokazów w Europie.

– Nasze targi to święto środowiska motoryzacyjnego. Nie wyobrażamy sobie, by najbliższy klub żużlowy nie był na tym święcie. Traktujemy was jako nasze najbliższe środowisko żużlowe. Z chęcią zapraszamy Stal, bo wielu ludzi was zna i z chęcią bierze udział w targach dzięki Stali. To dla nas unikalna rzecz, gdy możemy zobaczyć motory, żużlowców, poznać ich osobiście. W Szczecinie jest wielu kibiców Stali i jest potrzeba, by spotykać się z żółto-niebieskimi. Jesteście częścią środowiska motoryzacyjnego w Zachodniopomorskiem i traktujemy was jak swoich – mówi otwarcie Marek Zajdel, rzecznik prasowy Motoshow.

Udostępnij