Redakcja portalu www.stalgorzow.pl zachęca do zakupu programu na mecz z KS Toruń. W środku jak zwykle wiele ciekawych materiałów. Osoby, które zdecydują się na zakup programu, będą miały możliwość wygrania atrakcyjnych nagród!

 

Oprócz tradycyjnych rubryk – a więc przedstawienia gości i ich lidera oraz fotozagadki, stalowi redaktorzy zachęcają do zapoznania się z ciekawymi wywiadami. W tym wydaniu Niels K. Iversen opowie o procesie rehabilitacji i przygotowaniach do sezonu. Zaprezentujemy też pierwszą część wywiadu z lekarzem zawodów – dr Pawłem Piotrowiakiem. Wielu kibiców z pewnością zaciekawi opis jego pracy i obowiązków podczas zawodów żużlowych.

 

Poza tym sprawdzimy jakie plany na ten sezon mają najmłodsi zawodnicy w kadrze drużyny, podsumujemy akcję Bezpiecznie ze Stalą i rozpoczniemy nowy cykl historyczny – „Z kart żółto-niebieskiej historii”. W programie znalazła się też relacja z ostatniego meczu z Unią Leszno.

 

Poniżej prezentujemy fragment wywiadu z dr Piotrowiakiem:

 

„Zawsze trzeba się z tym liczyć, że są zawodnicy, którzy będą starali się brać dalej czynny udział w zawodach, ale czasami mechanizm urazu, czy objawy, które się pojawiają, dyskwalifikują ich w dalszych startach. Czasami są to trudne decyzje, bo jesteśmy niejako przeciwko drużynie i samemu zawodnikowi, czy wręcz wynikowi meczu, ale zdrowie zawodnika liczy się wtedy najbardziej.”

 

Osoby, które zdecydują się na zakup programu, będą miały możliwość wygrania atrakcyjnych nagród! Tym razem będzie to rower, 10 wejść do parku maszyn na mecz z Rzeszowem oraz pięć voucherów na godzinną grę w Bowling City.

Udostępnij