Redakcja portalu www.stalgorzow.pl zachęca do zakupu programu na mecz z rzeszowską Stalą. W środku jak zwykle wiele ciekawych materiałów. Osoby, które zdecydują się na zakup programu, będą miały możliwość wygrania atrakcyjnych nagród!

 

Oprócz tradycyjnych rubryk – a więc przedstawienia gości i ich lidera oraz fotozagadki, stalowi redaktorzy zachęcają do zapoznania się z drugą częścią wywiadu z lekarzem zawodów – dr Pawłem Piotrowiakiem. Wielu kibiców z pewnością zaciekawi opis jego pracy i obowiązków podczas zawodów żużlowych.

 

Przygotowaliśmy również obszerny materiał o drużynie futbolistów amerykańskich startujących w rozgrywkach po raz pierwszy jako Stal Gorzów. Gorzowianie kontynuować będą tradycje zeszłorocznych medalistów, znanych pod nazwą Stal Grizzlies Gorzów.

 

Żółto-niebiescy od niedawna mają nowego trenera, dlatego w programie przyjrzymy się jego sylwetce i planom szkoleniowca na wyciągnięcie drużyny z dołu tabeli.

 

Kontynuujemy również nasz nowy cykl historyczny – Z kart żółto-niebieskiej historii”.

 

Dla osób, które zakupią program przygotowaliśmy tradycyjnie atrakcyjne nagrody – tym razem do wygrania będzie 5 voucherów do oficjalnego sklepu klubowego o wartości 100 złotych. Będzie również 5 wejściówek do Bowling City na godzinną grę oraz 10 wejściówek do parku maszyn podczas kolejnego spotkania na Stadionie im. Edwarda Jancarza.

 

Cena programu to 14 złotych. Posiadacze karnetów płacą połowę, czyli 7 złotych.

Udostępnij