Redakcja www.stalgorzow.pl jak zwykle przygotowała ciekawe treści do programu zawodów. O czym kibice gorzowskiej Stali przeczytają tym razem?

 

Za nami połowa sezonu, dlatego pokusiliśmy się o podsumowanie pierwszej części rundy zasadniczej w wykonaniu żółto-niebieskich.

 

O dotychczasowych meczach Stali i zmianach w klubie rozmawialiśmy z Piotrem Świderskim, z kolei trener sekcji szczypiornistów Janusz Szopa opowiedział nam o celach na kolejny sezon. Przypomnijmy, nasi piłkarze ręczni wywalczyli awans do II ligi pomorskiej.

 

Coraz większą popularnością cieszy się Miasteczko Kibica, dlatego postanowiliśmy poświęcić tej inicjatywie kilka słów.

 

W trzeciej odsłonie cyklu „Z kart żółto-niebieskiej historii” sprawdzimy jak powstał pierwszy gorzowski motor żużlowy i czy ciężko było włączyć drużynę Stali do rozgrywek II ligi w 1955 roku.

 

Poniżej prezentujemy fragment wywiadu z Piotrem Świderskim:

 

„Od początku sezonu staram się pracować nad sobą i być przygotowany jak najlepiej, zarówno fizycznie, psychicznie, jak i sprzętowo. Nie przestajemy pracować, ciągle coś poprawiamy i chcemy, żeby było lepiej. Dla mnie osobiście, od momentu kiedy pojawił się trener Chomski, jest więcej rozmów na wszystkie tematy. Kwestia naszego toru, czy przygotowania, dyskusje na temat wyjazdowego meczu, czego możemy się spodziewać. To jest ważne. Można wymienić się jakimiś poglądami i tematami. Tego mi brakowało wcześniej.”

Udostępnij