W ten weekend w naszym mieście odbędą się Dni Gorzowa. Święto miasta będzie się wiązać z utrudnieniami w ruchu.

 

Szczególne utrudnienia w związku z Dniami Gorzowa przewiduje się bezpośrednio przed i po meczu żużlowym zaplanowanym na godzinę 17:00. – Z uwagi na zamknięcie Mostu Staromiejskiego i ul. Fabrycznej, dojazd na stadion będzie utrudniony i zalecamy kibicom wcześniejsze niż zwyczajowo wyjście/wyjazd na mecz – informuje gorzowski magistrat.

 

Dla kibiców z północnych dzielnic miasta zalecany jest dojazd do centrum i skorzystanie z komunikacji miejskiej lub pozostawienie pojazdu po północnej stronie Warty na jednym z udostępnionych parkingów (SPP w centrum, parking przy Targowisku przy Cichońskiego, parking przy Filharmonii Gorzowskiej).

 

Dojazd do stadionu dla kibiców spoza Gorzowa Wlkp. zalecamy drogą ekspresową S-3 do Węzła Gorzów Południe i dalej: ul. Kasprzaka – Rondo Kasprzaka – Koniawska – Rondo Grobla – Mazowiecka – Wawrzyniaka – Śląska.

 

Dostępne będą również parkingi GRH przy ul. Woskowej i Przemysłowej oraz prawy pas ruchu przy ul. Grobla.

 

Przed imprezą żużlową posterunki policji weryfikujące karty parkingowe ustawione zostaną na skrzyżowaniu ul. Mazowieckiej i Przemysłowej oraz Kolejowej i Przemysłowej.

Udostępnij