W niedzielę MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. W poprzednim meczu, gdzie Stal rozgromiła Unię Tarnów 61:29, 11 punktów z trzema bonusami zdobył dla naszej drużyny Niels Kristian Iversen.

www.stalgorzow.pl: Jak ocenisz spotkanie z Jaskółkami?

Niels Kristian Iversen: To było dobre spotkanie dla mnie, choć muszę jeszcze trochę popracować nad startami. Nie były one najlepsze, ale dobrze radziłem sobie na trasie. Jestem usatysfakcjonowany. Każdy z naszego zespołu odjechał bardzo dobre spotkanie. Myślę, że goście mają całkiem silny zespół, ale mocno brakowało im Leona Madsena, co uczyniło ich nieco słabszymi. Wciąż trzeba było się jednak z nimi uporać.

Zaskoczył cię ostateczny wynik spotkania?

Nie spodziewałem się aż tak wysokiej wygranej, ale wierzyłem, że zwyciężymy i zdobędziemy punkt bonusowy. Każdy w naszym zespole potrzebuje znaleźć lepszą formę. Kiedy to się uda, to możemy mierzyć wyżej. Jest jeszcze wiele do wywalczenia.

Wydaje się, że Stal Gorzów odzyskała atut własnego toru. Co o tym sądzisz?

Tor był w porządku, może nieco śliski, ale utworzyło się wiele ścieżek i można było wyprzedzać po gorszym starcie. Było trochę pracy podczas zawodów i trzeba było sporo walczyć. Czasem było łatwiej, gdy szybko wyjechało się ze startu, ale innym razem trzeba była się namęczyć, by dogonić rywali. Dla mnie ważne jest to, by tor był podobny za każdym razem, a nie kompletnie inny. Tak było w kilku poprzednich spotkaniach. Wiemy, co mamy robić z motocyklami, więc pozostaje tylko sprawa toru.

To było drugie z rzędu zwycięstwo „żółto-niebieskich”.  W najbliższą niedzielę czeka nas kolejne spotkanie na naszym torze z MRGARDEN GKM-em Grudziądz. Atmosfera się z pewnością polepszyła. Czy to poniesie do kolejnych zwycięstw?

Zawsze jest lepiej, gdy się wygrywa i do tego mamy punkt bonusowy. Mamy kolejne spotkanie i miejmy nadzieję, że uda się także zwyciężyć, zdobyć kolejny bonus. Wtedy sytuacja stanie się dużo lepsza.

Udostępnij