W oficjalnym sklepie Stali Gorzów w centrum handlowym Nova Park pojawiła się odzież przeznaczona dla biegaczy i miłośników rowerów. Wkrótce pojawi się oficjalna linia klubowa tego typu produktów.

 

– W ostatnich dniach do sklepu klubowego trafiły ekspozycje odzieży przeznaczonej dla biegaczy i osób poruszających się na rowerach. Przykładowe stroje cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród kibiców odwiedzających nasz punkt, dlatego też chcielibyśmy w najbliższym czasie wprowadzić elementy ubioru służące do biegania i jazdy na rowerze, tak aby fani Stali Gorzów, którzy aktywnie spędzają czas, mogli identyfikować się z drużyną – mówi Arkadiusz Kuświk, specjalista ds. marketingu w Stali Gorzów.

 

W zakresie nowej linii ubioru, Stal współpracuje z firmą Sportgang. To producent profesjonalnej odzieży sportowej, który obecny jest na rynku od roku 1989 roku. – Zajmujemy się produkcją odzieży sportowej przeznaczonej głównie dla kolarstwa oraz sportu żużlowego. Ponadto posiadamy w ofercie produkty przeznaczone dla pozostałych najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Naszymi odbiorcami są kluby sportowe, przedsiębiorstwa, organizatorzy imprez sportowych, eventów oraz odbiorcy indywidualni – czytamy na stronie producenta.

 

Specyfika produkcji odzieży według indywidualnego projektu klienta jest procesem, który wymaga zachowania wszelkich szczegółów oraz profesjonalnego podejścia do zamawiającego. Sportgang wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zapewnia fachowe doradztwo graficzne, najwyższej jakości materiały importowane głównie z Włoch, profesjonalne, starannie doprecyzowywane wykroje przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów oraz nowe technologiczne rozwiązania.

 

– Bardzo się cieszę, że współpraca pomiędzy firmą Sportgang a klubem Stal Gorzów rozwija się w dobrym kierunku. Dwuletnia współpraca z zakresie oficjalnego partnera odzieżowego daje efekty w postaci wprowadzenia kolejnych artykułów skierowanych do naszych kibiców. Po oficjalnej kolekcji Zmarzlik Team oraz Stali Gorzów przyszedł czas na wprowadzenie kompletu kolarskiego oraz biegowego Sportgang, które stanowią fundament naszej oferty skierowanej zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Na pewno jest to ciekawa propozycja, która pomoże kibicom aktywnie spędzać czas jednocześnie identyfikując się z klubem. Nam zostało tylko podziękować kolejny raz za zaufanie przy produkcji odzieży oraz liczymy, że współpraca będzie rozwijać się minimum tak dobrze, jak dotychczas – mówi Tomasz Antolik, manager Sportgang SGT.

Udostępnij