Nie ma na drogach i ulicach kwestii ważniejszych od bezpieczeństwa dzieci. DZIĘKI WAM – całej społeczności skupionej wokół Stali Gorzów – kolejne dwa tysiące przedszkolaków otrzymało bądź wkrótce otrzyma wyjątkowe kamizelki odblaskowe.

Akcja „Bezpiecznie ze Stalą”, zorganizowana przez mistrza Polski przy pomocy sportowego portalu crowdfundingowego Fans4Club.com, zakończyła się pełnym SUKCESEM! Razem z kibicami czarnego sportu, a także licznymi mecenasami, udało się zebrać środki niezbędne do wyprodukowania dwóch tysięcy odblaskowych kamizelek dla gorzowskich przedszkolaków. Pierwsza partia została już dzieciom przekazana, reszta trafi do nich na początku września, gdy zacznie się rok szkolny. Prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora z dumą wręczył pierwszą kamizelkę 5-letniej Asi i podziękował kibicom, Stowarzyszeniu Kibiców KS Stal Gorzów „Stalowcy”, a także pozostałym mecenasom: Santander Consumer Bank, Salonowi Toyoty w Gorzowie, Fans4Club.com, GBS Bank z siedzibą w Barlinku i ICT Poland z Kostrzyna.

Trudno się dziwić dumie szefa mistrzów Polski – po raz kolejny POKAZALIŚCIE BOWIEM, że Stal to nie tylko sport i sam klub, ale także szereg działań o charakterze społecznym. Te kamizelki będą miały PODWÓJNĄ MOC – nie tylko przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa, ale i w przyszłości dadzą nowe pokolenie fanów Stali. Bo czy przedszkolak, który na sercu ma HERB STALI, a poniżej hasło „GORZOWSCY KIBICE”, nie pojawi się kiedyś nas Stadionie im. Edwarda Jancarza?

Jeszcze raz – DZIĘKUJEMY za udział w projekcie „Bezpiecznie ze Stalą”. GORZOWSKA WSPÓLNOTA ŻUŻLOWA nie ma sobie równych!

Udostępnij