Już 29 lipca na gorzowski Stadion im. Edwarda Jancarza zawita druga kolejka Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Przełożone z 14 lipca zawody mogą być ciekawe za sprawą drużyn przyjezdnych. Czy któraś z drużyn stawi opór gospodarzom?

 

Do Grodu nad Wartą zawitają zespoły z Leszna, Ostrowa oraz Rawicza. Podczas pierwszej rundy MDMP gorzowska drużyna pauzowała, jednak to oni są faworytami zawodów. Awizowany z numerem 1. Adrian Cyfer ma poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Najbardziej doświadczony w ekstraligowym boju młodzieżowiec, może być niedościgniony przez pozostałych zawodników. Również Łukasz Kaczmarek może zaskoczyć rywali. Jego dobra dyspozycja i znajomość toru w Gorzowie ukazała się w trakcie turnieju MACEC, który padł jego łupem.

 

Zespołem, który może zagrozić gospodarzom, jest team z Leszna. Bartosz Smektała w tym roku jeździł już na gorzowskim owalu i wygrał jeden z wyścigów. Mimo ogółem nienajlepszego występu w lidze, tylko on ma doświadczenie na Stadionie im. Edwarda Jancarza, które może wykorzystać.

 

Solidną parą jest również Mateusz Borowicz i Oskar Ajtner-Gollob, jeżdżący na co dzień w Ostrovii. W poprzedniej rundzie MDMP, rozgrywanej w Ostrowie, zawodnicy zdobyli dwucyfrowe wyniki, plasując swoją drużynę na drugim miejscu.

 

Szykują się ciekawe zawody młodzieżowe. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion o godzinie 17.00, by dopingować i wspierać Stalowców w boju o młodzieżowe mistrzostwo Polski.

 

Wejście na zawody na program w cenie 10 zł. Karnetowicze wstęp darmowy. Kasy i bramy stadionowe zostaną otwarte o godzinie 16.30.

 

Składy awizowane:

 

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów:

1. Adrian Cyfer

2. Łukasz Kaczmarek

3. Rafał Karczmarz

4. Kamil Nowacki

 

Fogo Unia Leszno:

5. Marcin Nowak

6. Dominik Kubera

7. Bartosz Smektała

8. –

 

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia:

9. Mateusz Borowicz

10. Oskar Ajtner-Gollob

11. Norbert Krakowiak

12. –

 

Kolejarz Intermarche Rawicz:

13. Wojciech Lisiecki

14. Damian Albrecht

15. Marcin Riedel

16. –

Udostępnij