W związku z niezgłoszeniem zorganizowanych grup kibiców z Zielonej Góry gorzowska Stal jeszcze dziś uruchomi sprzedaż internetową dla kibiców drużyny przyjezdnej.

 

Wejściówki dostępne na stronie www.stal.kupbilety.pl. W sprzedaży dla kibiców gości przeznaczone zostały sektory 22 i 23. Przy zakupie wejściówek należy założyć konta w systemie dla wszystkich kibiców, którym kupujemy bilety.

Sympatycy drużyny przyjezdnej będą wpuszczani na obiekt na zasadach ogólnych, ale z zachowaniem podwyższonych środków ostrożności ze strony służb organizatora.

1. Kibice zostaną przyjęci do sektorów 22-23. Całkowita liczba biletów przewidzianych do sprzedaży dla kibiców drużyny przyjezdnej do wydzielonych sektorów to 375 sztuk. Sektory wyposażone będą w nieodpłatną toaletę, a do dyspozycji kibiców uruchomiony zostanie punkt gastronomiczny. Sektory udostępnione zostaną kibicom o godzinie 15.30.

2. Przed wpuszczeniem kibiców do sektorów zostanie przeprowadzona obowiązkowa kontrola kibiców mająca na celu wykluczenie posiadania materiałów niezgodnych z zapisami prawa oraz uwłaczających zawodnikom, członkom zarządu, pracownikom, sponsorom, gościom klubu, policji, władzom miasta itp.,

 

3. Elementy do prowadzenia dopingu np. elementy nagłośnienia, flagi na płot, bęben, flagi na kijach, różnego rodzaju chusty, wstęgi itp. oraz torby podręczne nie zostaną dopuszczone do wniesienia na teren obiektu.

 

4. Cena biletu – 45zł (bez podziału na Normalne i Ulgowe), Program zawodów – 12 zł. Bilety można nabyć od poniedziałku (3.08) od godziny 12.00 do piątku (7.08) do godziny 12.00. Bilety do nabycia na www.stal.kupbilety.pl – jedynie sektor 22 oraz 23.

 

5. Każda osoba kupująca bilet i wchodząca na obiekt musi posiadać dokument tożsamości zawierający: Imię, Nazwisko, Pesel, celem zabezpieczenia danych przez organizatora imprezy.

 

6. Osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu nie zostaną wpuszczone na obiekt.

 

7. Parking dla kibiców drużyny przyjezdnej zlokalizowany jest przy pętli autobusowej przy ulicy Śląskiej.

Udostępnij