29 sierpnia na gorzowskim obiekcie odbędzie się kolejny turniej Grand Prix Polski. Władze BSI dziś potwierdziły, że z dziką kartą w tych zawodach wystąpi wychowanek gorzowskiej Stali – Bartosz Zmarzlik.

20 latek jest obsadzony z numerem 16 na plastronie już czwarty sezon z rzędu, a z każdym kolejnym występem zawodnik Stali Gorzów jest coraz lepszy.

Zmarzlik zadebiutował w tym roku Monster Energy FIM Drużynowym Pucharze Świata z reprezentacją Polski w czerwcu zdobywając brązowy medal w Vojens.

Obecnie Bartosz dzieli liderowanie w FIM Indywidualnych Mistrzostwach Świata U-21 ze zwycięską dziką kartą duńskiego Grand Prix Mikkelem Michelsenem po tym, jak oboje przywieźli po 14 punktów na otwarciu na włoskim torze Lonigo 11 lipca.

W gorzowskim Grand Prix do błyskotliwego zawodnika dołączą również jego klubowi koledzy, Adrian Cyfer i Rafał Karczmarz, którzy są rezerwowymi z numerami odpowiednio 17 i 18.

Bilety są wciąż dostępne. Sprzedaż wejściówek w sklepie klubowym gorzowskiej Stali oraz na stronie – www.stal.kupbilety.pl.

Udostępnij