W niedzielę pojedynek gorzowskiej Stali z Betard Spartą Wrocław. We wtorek informowaliśmy o specjalnej ofercie dla mieszkańców Szczecina, którzy jeszcze nie mieli okazji być na stadionie im. Edwarda Jancarza. Szczegóły tutaj – link.

 

Dziś mamy kolejną propozycję dla fanów żółto-niebieskich. Do Szczecina dołączy kolejne miasto, a jaka będzie to miejscowość wybiorą… fani Stali Gorzów!

 

Do czwartku potrwa głosowanie na profilu gorzowskiej Stali na Facebooku. Należy wybrać jedno miasto z dziesięciu, które było w czołówce poprzedniej ankiety widzów na meczu derbowym. Mieszkańcy miasta z największą liczbą głosów, którzy nie byli jeszcze na stadionie im. Edwarda Jancarza będą mogli nabyć bilety na mecz z wrocławską Spartą w promocyjnej cenie – 10zł.

 

W przypadku promocyjnych biletów będą one do nabycia w sklepie klubowym oraz w dniu zawodów w kasach stadionowych. Przy zakupie oraz wejściu na obiekt należy okazać dodatkowo dokument tożsamości. Przy zakupie większej ilości wejściówek należy okazać kserokopie dokumentów tożsamości pozostałych osób.

 

Początek meczu gorzowskiej Stali z Betard Spartą Wrocław w niedzielę o godz. 17:00.

Udostępnij