W sobotę w Lubniewicach odbędzie się Święto Sandacza, na którym Stal Gorzów również będzie obecna. Oprócz standardowych atrakcji, kibicom oferujemy możliwość zakupu biletów na dwie imprezy na gorzowskim stadionie.

 

Na lubniewickim Święcie Sandacza, oprócz wielu innych atrakcji, swoje stanowisko będzie miała również Stal Gorzów. Dwie z naszych uroczych podprowadzających będę rozdawały ulotki dotyczące gorzowskiej rundy Grand Prix, a także zapraszały fanów do naszego namiotu, jak również na kolejne imprezy na Stadionie im. Edwarda Jancarza. W Lubniewicach pojawi się także junior Kamil Nowacki, który tradycyjnie odpali żużlowy motocykl, aby osoby zgromadzone na imprezie mogły poczuć charakterystyczny zapach i usłyszeć ryk maszyny żużlowej.

 

Będzie jednak jeszcze jedna gratka dla kibiców. – W naszym namiocie będzie dziewczyna z klubowego sklepu, która sprzedawać będzie bilety na niedzielny mecz ze Spartą Wrocław oraz na gorzowską rundę Grand Prix, która odbędzie się 29 września. Stosowna informacja będzie wyświetlona na telebimie – informuje Arkadiusz Kuświk, specjalista do spraw marketingu.

 

Oprócz tego klub przeznaczył pulę 10 biletów na mecz z Wrocławiem na różnego rodzaju konkursy, które będą odbywać się na scenie podczas Święta Sandacza.

 

Impreza startuje o godzinie 13.

 

Ceny biletów:

 

Trybuna Niska:

 

1 łuk

Bilet Normalny – 30zł

Bilet Ulgowy – 25zł

 

Prosta

Bilet Normalny – 35zł

Bilet Ulgowy – 30zł

 

2 łuk

Bilet Normalny – 25zł

Bilet Ulgowy – 20zł

 

Trybuna Wysoka:

 

1 łuk

Bilet Normalny – 30zł

Bilet Ulgowy – 25zł

 

Prosta

Bilet Normalny – 35zł

Bilet Ulgowy – 30zł

 

2 łuk

Bilet Normalny – 25zł

Bilet Ulgowy – 20zł

 

W przypadku odwołania zawodów podstawą do zwrotu za bilet jest posiadanie paragonu potwierdzającego zakup. 

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

W sprzedaży są również:

– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

Udostępnij