Rozpoczynamy nasz cykl, w którym przedstawiać będziemy uczestników cyklu Grand Prix…

 

#507 Krzysztof Kasprzak

 

Kapitan miejscowej Stali Gorzów zupełnie nie przypomina zawodnika, który w ubiegłym roku rządził i dzielił na torach światowych i krajowych. „KK” nie może złapać swojego rytmu i od samego początku sezonu nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Może właśnie 29 sierpnia nastąpi przełom w jego jeździe?

 

Jak dotąd, Kasprzak w tegorocznych turniejach Grand Prix spisywał się fatalnie i jest najgorzej punktującym zawodnikiem spośród grona zawodników startujących regularnie w cyklu. „KK” najlepiej pojechał w Grand Prix Finlandii, gdzie zdobył 10 punktów, ale co z tego, skoro np. na Łotwie i w Szwecji notował zera…

 

______________________________________________________________

 

#45 Greg Hancock

 

Indywidualny Mistrz Świata z 1997, 2011 i 2014 roku pomimo 45 lat na karku wciąż zachwyca swoją jazdą. Ciężko oprzeć się wrażeniu, że sympatyczny Jankes oszukał czas, bo wciąż jest w ścisłej czołówce światowego speedwaya. W Gorzowie możemy spodziewać się jego kolejnego udanego występu w SGP.

 

Hancock w tegorocznej rywalizacji zajmuje ex aequo trzecie miejsce z Matejem Zagarem. Najlepiej zawodnik ze Stanów Zjednoczonych zaprezentował się w Grand Prix Czech, gdzie wywalczył 13 punktów.

 

Przypominamy, iż cały czas trwa sprzedaż biletów na GORZOW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND. Szczegóły tutaj – link.

Udostępnij