Już tylko przez jeden dzień przedstawiciele mediów – dziennikarze i fotoreporterzy, mogą akredytować się na zawody GORZOW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX POLSKI 2015. Proces akredytacyjny skończy się we wtorek 25 sierpnia 2015 roku o godz. 10. Wnioski akredytacyjne mogą być składane wyłącznie za pośrednictwem strony www.speedwaygp.com.

Po 25 sierpnia nie będzie możliwości akredytowania się na zawody! Informacja o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku akredytacyjnego zostanie przesłana na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Prosimy, aby przed złożeniem wniosku o akredytację, dokładnie zapoznali się Państwo z Regulaminem przyznawania akredytacji dziennikarskich, który jest dostępny na stronie www.speedwaygp.com w zakładce „Media”.

Biuro prasowe zastrzega sobie prawo wprowadzenia limitów akredytacji dla poszczególnych redakcji lub agencji. Akredytacje wydawane będą wyłącznie osobom pełnoletnim.

Dziennikarzom akredytowanym na sezon 2015 przypominamy, iż akredytacje całosezonowe podczas zawodów Grand Prix nie obowiązują.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Oficerem Prasowym – Iga Łaputa – i.laputa@stalgorzow.pl.

Udostępnij