Gorzowski klub już po raz trzeci będzie przeprowadzać badanie profilu kibica Stali Gorzów. Pomoże ono jeszcze bliżej poznać potrzeby fanów żółto-niebieskich.

 

Aspiracją Stali Gorzów od zawsze jest spełnianie wymagań stawianych przez kibiców. Chęć ciągłego rozwoju i wychodzenia naprzeciw ich oczekiwaniom jest dla nas motywacją do ciężkiej pracy, aby efekt w postaci widowiska na „Jancarzu” był zawsze świetny. Kolejny raz chcemy poznać co gra w duszy kibiców Stali. Im lepiej uda nam się określić Wasze potrzeby, tym efekt będzie lepszy.

 

Dlatego już po raz trzeci przeprowadzimy badanie odnośnie profilu naszego kibica. Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli w dużej liczbie wypełnicie przygotowaną ankietę. Poproście o jej wypełnienie członków rodziny czy przyjaciół. W przyszłości, wyniki badania posłużą nam wszystkim. Tego typu badanie, a następnie jego analiza, zawsze ułatwiają pracę klubowych działaczy i tworzenie strategii, które najlepiej trafiają do kibica.

 

Wypełnienie ankiety nie zajmie Wam dłużej niż 10 minut. Ankieta jest anonimowa. Poniżej przesyłamy do niej link – tutaj.

 

Udostępnij