Stal Gorzów w środę rozpoczyna sprzedaż biletów na pierwszy mecz szczypiornistów na własnym terenie w nowym sezonie. Nasi zawodnicy podejmą Gwardię Koszalin.

 

Pierwsze spotkanie w tym sezonie szczypiorniści Stali rozegrali w Wejherowie z tamtejszymi Tytanami. Nasi zawodnicy wygrali w stosunku 32:27. Najwięcej bramek zdobyli Mateusz Stupiński i Marek Baraniak – po osiem. Siedem trafień dołożył z kolei kapitan drużyny Mariusz Kłak.

 

Przed naszymi zawodnikami kolejne drugoligowe wyzwanie. Tym razem żółto-niebiescy podejmą we własnej hali Gwardię Koszalin. W środę w godzinach popołudniowych rusza sprzedaż biletów na to spotkanie. Można je nabywać w sklepie klubowym w centrum handlowym Nova Park w cenie 10 złotych (bilet normalny) i 5 złotych (bilet ulgowy).

 

– Czeka nas ciężki mecz z Koszalinem. To zespół ograny i doświadczony, ale dojdzie do nas trzech zawodników i na pewno wzmocnią oni naszą obronę. Zrobimy wszystko, by wygrać ten mecz – zapowiada szkoleniowiec Stali Janusz Szopa.

 

Z kolei na wsparcie kibiców liczy Mateusz Stupiński: – Gramy dla kibiców. Zupełnie inaczej się gra, gdy trybuny żyją. Liczymy na to, że Gorzów będzie naszą twierdzą i inne zespoły będą bały się tu przyjeżdżać. Zapraszamy wszystkich w niedzielę na nasz mecz – powiedział jeden z liderów drużyny.

 

Niedzielny mecz Stali Gorzów z Gwardią Koszalin rozpocznie się o godzinie 15:00 w hali Zespołu Szkół numer 20 przy ulicy Szarych Szeregów.

Udostępnij