Drużyna piłki ręcznej gorzowskiej Stali zostanie wzmocniona trzema nowymi zawodnikami.

 

Szczypiorniści Stali Gorzów rozpoczęli w ubiegłym tygodniu rozgrywki II ligi pomorskiej. Nasi zawodnicy wygrali pierwszy mecz w Wejherowie z tamtejszymi Tytanami 32:27. W tym tygodniu szkoleniowiec żółto-niebieskich Janusz Szopa poinformował, że w zespole pojawią się trzej nowi zawodnicy.

 

– Dojdzie do nas trzech nowych chłopaków – Piotr Książkiewicz i Robert Góral z AZS UZ Zielona Góra oraz Mateusz Kminikowski z Energetyka Gryfino. Myślę, że w tym tygodniu zostaną dopięte wszystkie sprawy formalne. Ci zawodnicy wzmocnią naszą linię obrony i jeśli będziemy występować w takim składzie, będzie nam łatwiej grać i w obronie i w ataku – mówi trener Stali Janusz Szopa.

 

Jeden z liderów gorzowskiej Stali, Mateusz Stupiński, pozytywnie wypowiada się o nowych transferach w klubie: – Na pewno są to znaczące wzmocnienia, które dodadzą nam animuszu – uważa zdobywca siedmiu bramek w ostatnim ligowym spotkaniu.

 

Przypomijmy, iz przed sezonem szeregi żółto-niebieskich wzmocnili także Marek Baraniak, który w Wejherowie zdobył 8 bramek, Maciej Polak oraz Marcin Gałat.

Udostępnij