Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych już w najbliższą sobotę. Przyjrzyjmy się zatem rywalom żółto-niebieskich…

 

Tytułu mistrzów będą bronić młodzi żużlowcy Unii Leszno, którzy rok temu zwyciężyli na torze w Tarnowie. „Byki” awizowały Dominika Kuberę i Daniela Kaczmarka.

 

Rok temu srebro zdobyli zawodnicy Unii Tarnów. W tym roku „Jaskółkom” na torze w Gorzowie z pewnością będzie trudniej, niż poprzednio w domu. Na stadionie im. Edwarda Jancarza zaprezentują się Patryk Rolnicki i Damian Dąbrowski.

 

KS Toruń reprezentować będą Paweł Przedpełski i Oskar Fajfer, a w odwodzie będzie czekał Marcin Kościelski. Torunianie przed rokiem zgarnęli brązowe medale, a teraz będą jedną z najsilniejszych ekip.

 

W gorzowskim finale ostatnią ekstraligową ekipą jest Falubaz Zielona Góra, który będą reprezentować Krystian Pieszczek i Alex Zgardziński.

 

Skład finału uzupełniają drużyny pierwszoligowe: ROW Rybnik (Kacper Woryna i Kamil Wieczorek) oraz ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Oskar Ajtner Gollob i Norbert Krakowiak).  

Udostępnij