Stal Gorzów w poniedziałek rozpoczęła sprzedaż biletów na kolejny mecz szczypiornistów na własnym terenie…

Piłkarze ręczni gorzowskiej Stali udanie rozpoczęli rozgrywki II ligi pomorskiej. Po wygranej w Wejherowie (32:27 dla żółto-niebieskich) podopieczni Janusza Szopy odnieśli kolejne dwa zwycięstwa. We własnej hali Stalowcy pokonali Gwardię Koszalin, z kolei na wyjeździe wyższość naszej drużyny musiała uznać drużyna MKS-u Brodnica.

Przed naszymi zawodnikami kolejne drugoligowe wyzwanie. Tym razem żółto-niebiescy podejmą we własnej hali LKS Kęsowo. Wejściówki można nabywać w sklepie klubowym w centrum handlowym Nova Park w cenie 10 złotych (bilet normalny) i 5 złotych (bilet ulgowy). Dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny.

Sobotni mecz Stali Gorzów z LKS Kęsowo rozpocznie się o godzinie 16:00 w hali Zespołu Szkół numer 20 przy ulicy Szarych Szeregów.

Udostępnij