Stal Gorzów, po trzech wygranych meczach i wyśmienitym początku sezonu, podejmie na własnym parkiecie drużynę LKS-u Kęsowo. Gorzowianie, jako trzecia siła tabeli, zagrają w roli faworyta meczu z zespołem, mającym na swoim koncie trzy porażki.

 

Do meczu z Kęsowem jesteśmy nastwieni pozytywnie, bo mamy mecz u siebie, który chcemy wygrać, a jesteśmy jego faworytem. Mimo to, trzeba się do niego solidnie przygotować i pokazać się z dobrej strony, bo to, że rywal przyjeżdża teoretycznie słabszy, z trzema przegranymi na koncie, nie znaczy, że jest niegroźny. Cały czas chcemy dobrze rozpocząć i później bronić przewagi. Trzeba też popracować nad grą zawodników spoza dziewiątki, która prawie całe mecze jest na boisku, bo będą jeszcze trudniejsze spotkania przed nami i potrzebujemy mieć pewnych zmienników, którzy zagrają na porównywalnym poziomie, co podstawowi zawodnicy – powiedział przed meczem Mariusz Kłak, kapitan gorzowskiej ekipy.

 

Żółto-niebiescy muszą jednak uważać, bowiem LKS Kęsowo to ograni i dość doświadczeni zawodnicy. Co prawda w tym roku również weszli do drugiej ligi, jednak powody dla których w2014 roku grali w III lidze, nie były związane z poziomem sportowym. Po roku przerwy wrócili więc do obecnej klasy rozgrywkowej i z pewnością będą chcieli pokazać, że pojedynek beniaminków będą w stanie rozstrzygnąć na własną korzyść.

 

Gorzowianie zaś z pewnością będą chcieli pokazać, że trzy pierwsze zwycięstwa nie były przypadkowe. Trio Kłak-Stupiński-Baraniak sukcesywnie zdobywa kolejne bramki, a obrona na czele z bramkarzami świetnie radzi sobie z przejmowaniem piłek od przeciwników. Czy i tym razem uda się pokonać rywali?

 

Początek spotkania już w sobotę o godzinie 16.00 w hali SP20. Bilety w cenie 10 zł normalny i 5 zł ulgowy można kupić w sklepie klubowym w CH NoVa Park oraz w kasach hali na pół godziny przed spotkaniem.

 

Udostępnij