Redakcja portalu www.stalgorzow.pl poszukuje nowych członków. Swoje ogłoszenie kierujemy do młodych, kreatywnych, perspektywicznych współpracowników zafascynowanych speedway’em, piłką ręczną, futbolem amerykańskim oraz życiem klubu.

 

Pragniesz przeżyć przygodę, jednocześnie szlifując swoje dziennikarskie umiejętności? A może kręci” Cię atmosfera panująca na meczach żółto-niebieskich i chcesz ją oddać za pośrednictwem słowa pisanego?

 

Poszukujemy młodych, ambitnych, dyspozycyjnych i kreatywnych ludzi, dla których przygoda z www.stalgorzow.pl będzie mogła stać się pierwszą furtką do świata prawdziwego dziennikarstwa.

 

Nasi współpracownicy będą mieli okazję obcować z reprezentantami, trenerem i działaczami Stali, otrzymają akredytację stałą na mecze w Gorzowie, będą wysyłani na wyjazdy i akredytowani przez gorzowski klub, a dodatkowo mogą liczyć na obecność w parku maszyn po meczu i przed zawodami. Współpraca ze Stalą jest więc też okazją do poznania świata żużla „od kuchni”. W okresie jesienno-zimowym liczymy z kolei na aktywność przy spotkaniach futbolistów amerykańskich i piłkarzy ręcznych.

 

Jeżeli jesteś zdecydowany/ana, by podjąć współpracę z KS Stal, prześlij swoje CV i tekst próbny na adres: f.praski@stalgorzow.pl

 

Od kandydatów wymagamy:

– sprawnego posługiwania się językiem polskim,
– dyspozycyjności,
– umiejętności przelewania myśli na papier,

– znajomości form dziennikarskich,
– kreatywności,

– otwartości,

– własnej inicjatywy i wielu pomysłów na ciekawe teksty,
– umiejętności pracy w grupie.

 

Oferujemy:
– możliwość rozwoju umiejętności dziennikarskich pod okiem profesjonalnego dziennikarza,
– zdobycie solidnego wpisu do CV,
– możliwość przebywania w parku maszyn przed zawodami i po meczu,

– możliwość przeprowadzania wywiadów z zawodnikami i udziału w konferencjach prasowych,

– akredytację stałą na mecze Stali w Gorzowie (żużel i piłka ręczna),

– najbardziej kreatywne i aktywne osoby otrzymają drobne wynagrodzenie za swoją pracę.

Udostępnij