Niels K. Iversen przedłużył kontakt z nadwarciańskim klubem! Sympatyczny Duńczyk będzie ścigał się dla Stali przez kolejny sezon.

 

Niels Kristian Iversen startuje w drużynie gorzowskiej Stali od 2011 roku. Kibice z biegiem lat zdążyli obdarzyć go wielką sympatią, a sam zawodnik stał się jednym z liderów drużyny. Dobre kontakty na linii zawodnik-klub spowodowały, że kuszony kilkoma ofertami z innych miast, „PUK” ostatecznie wybrał gorzowską Stal!

 

– Nie będę ukrywał, że jestem bardzo zadowolony z przedłużenia umowy z Nielsem, ponieważ jest to filar naszej drużyny od lat. Nie raz wyciągał nas z opresji, w tym roku miał może gorsze występy, ale wierzymy w to, że wróci do swojej najlepszej dyspozycji, kiedy prowadził naszą drużynę od zwycięstwa do zwycięstwa – powiedział nam prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora.

 

Sternik klubu zdradził również jak wyglądały kulisy rozmów z Duńczykiem: – Pierwszy raz spotkaliśmy się na polu golfowym w dniu Grand Prix w Gorzowie. Drugie spotkanie miało miejsce tydzień temu w Gorzowie podczas treningu na torze. Resztę informacji wymieniliśmy telefonicznie i mailowo. Niels jeździ dla nas od kilku lat i nie potrzeba wielkich „ceregieli”, żeby się dogadać, jest to kwestia zaufania – dodał prezes Zmora.

 

Niels K. Iversen w sezonie 2015 uzyskał średnią biegopunktową 1,903. To osiemnasty wynik w Ekstralidze.

Udostępnij