Stal Gorzów, widząc wysokie zainteresowanie meczami wyjazdowymi sekcji piłkarzy ręcznych, postanowiła umożliwić kibicom śledzenie całego wyjazdu, począwszy od spotkania pod autokarem, skończywszy na rozejściu się do domów naszych zawodników.

 

W sobotę będzie można śledzić, jak przebiega wyjazd naszych zawodników dzięki specjalnemu fotoreportażowi z trasy, a także na bieżąco obserwować przebieg spotkania, dzięki tekstowej relacji live na facebookowym fanpage’u Stal Gorzów – piłka ręczna z wynikami i opisami co ciekawszych akcji i zwrotów w meczu. Po spotkaniu zaś zaprezentujemy wypowiedzi zawodników oraz sztabu trenerskiego.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony gorzowskiej piłki ręcznej na facebooku już od czwartej rano do ostatniej minuty wyjazdu.

 

Jednocześnie przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na kolejne spotkanie w Gorzowie, które rozegrane zostanie 17.10.2015 o godzinie 16.00, gdzie Stal zmierzy się z ekipą z Żukowa. 

Udostępnij