Zwycięzcą Pucharu Prezydenta Miasta Krakowa został Patryk Dudek, który bez większych problemów pokonał rywali. Podium uzupełnili Craig Cook oraz Daniel Kaczmarek.

Kibice czarnego sportu mieli okazję po raz ostatni w tym sezonie obejrzeć zawody żużlowe w Krakowie, które z pewnością dostarczyły wielu emocji. Mimo rocznego rozbratu z żużlem, Patryk Dudek dziś nie miał sobie równych i bez problemów pokonał ambitnie jeżdżących rywali. Miejscowi mają  jednak powody do zadowolenia, gdyż na trzecim stopniu podium stanął zawodnik Speedway Wandy Instal Kraków – Daniel Kaczmarek.

Doskonale w dzisiejszych zawodach spisał się reprezentant Stali Gorzów – Craig Cook, który w finale uległ jedynie zielonogórzaninowi, a przez całe zawody deptał Polakowi po piętach. Zakończenia sezonu do udanych nie może zaliczyć natomiast Piotr Świderski, który zdobył zaledwie 5 „oczek” i uplasował się na piętnastej pozycji.

1. Patryk Dudek (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 11 (1,3,2,3,2) + 1. miejsce w finale
2. Craig Cook (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 10 (0,1,3,3,3) + 2. miejsce w finale
3. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków) – 9 (3,0,1,2,3) + 3. miejsce w finale
4. Andriej Karpow (Speedway Instal Wanda Kraków) – 9 (0,3,3,3,0) + defekt w finale
5. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 10 (2,2,2,3,1)
6. Marcin Rempała (KSM Krosno) – 9 (1,2,3,0,3)