W drugim meczu Gorzowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, reprezentanci Stali ulegli zespołowi Fajne meble.pl, przegrywając w trzech setach.

 

Stal Bowling City Gorzów znakomicie rozpoczęła sezon od pokonania SM Górczyn, dominując w każdej fazie spotkania. Podbudowani tym wynikiem Żółto-niebiescy byli głodni zwycięstw i z niesamowitą wolą walki przystąpili do kolejnej rundy.  Niestety drugi mecz naszych zawodników zweryfikował ich plany.

 

Przed pierwszym setem na boisku było czuć bojowy nastrój i chęć wygrywania. Siatkarze pobudzali się i zachęcali do walki. Choć początek zaczął się niemrawo, z czasem reprezentanci Stali budowali swoją przewagę popisując się dobrym blokiem i atakiem. Niestety rywale wykorzystali naszą nieuwagę, dogonili nas i mogli pochwalić się bardzo dobrym blokiem, którego nasi zawodnicy nie mogli pokonać. Fajnemeble.pl przypieczętowały swój triumf asem serwisowym.

 

Początek drugiego seta, to zupełnie inna postawa Stalowców, którzy powoli wypracowywali sobie przewagę oraz raczyli nas doskonałym blokiem i atakiem. Kryzys nastąpił, kiedy fajnemeble.pl po przerwie dokonały pewnych zmian w grze i od tej pory walka toczyła się punkt za punkt. Wyrównane spotkanie obfitowało w ofiarny bój Stal Bowling City Gorzów, lecz nie przyniosło to zamierzonego efektu.

 

Nasi siatkarze, podrażnieni przegraną w poprzednich setach, byli niezwykle zmotywowani i podobnie jak wcześniej mieli doskonały początek, ale ponownie pozwolili rywalom się zbliżyć, a w pewnym momencie prześcignąć. Bolączką naszych siatkarzy był brak koncentracji od drugiej połowy każdego seta.

 

Stal Bowling City Gorzów – fajne meble.pl 0:3 ( 25:27; 23:25; 21:25)

Udostępnij