Po udanym meczu z GKSem Żukowo a także poprzedniej wygranej w Gdańsku, Stal w niedzielę zmierzy się z NLO SMS II ZPRP.

 

Spotkanie pierwszy raz w tym sezonie żółto-niebiescy rozegrają w niedzielę. To jednak nie powinien być problem, biorąc pod uwagę godzinę spotkania – 16.00. Gorzowianie po udanych ostatnich dwóch meczach pojadą do Gdańska pełni optymizmu. Drużyna z grodu nad Wartą od początku sezonu pokazuje swoją siłę, oparta na zeszłorocznych liderach i wzmocniona nowymi zawodnikami nie daje szans rywalom zarówno na własnym parkiecie, jak i na wyjeździe.

 

Drużyna Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego II Związku Piłki Ręcznej w Polsce głównie złożona jest z młodzieży w wieku licealnym. Długa tradycja kształcenia w zakresie piłki ręcznej daje jednak gdańskiej drużynie wspaniałe efekty w postaci wychowania wielu polskich reprezentantów, w tym na przykład Mateusza Jachlewskiego, Mariusz Jurkiewicz czy Piotr Wyszomirski, którzy do tej pory z powodzeniem grają w najlepszych ligach świata. Nie bez kozery też SMS II zajmuje trzecią lokatę w lidze i mecz z pewnością nie będzie należał do najłatwiejszych.

 

Pierwsze zwycięstwo w Trójmieście gorzowianie zanotowali dzięki wspaniałej postawie nie tylko liderów, ale także drugoliniowców. Czy i tym razem szalę zwycięstwa zdołają przechylić na swoją stronę już po kilku pierwszych minutach spotkania? Przekonamy się już w niedzielę o 16.00.

 

Kibiców, którzy nie mogą pojawić się w Gdańsku, a chcą na bieżąco śledzić spotkanie między Stalą Gorzów a SMS II ZPRP zapraszamy na relację live na facebookowym profilu szczypiorniaka – Stal Gorzów – piłka ręczna.

Udostępnij