Klub Sportowy Stal Gorzów rozpoczyna nowy nabór na podprowadzające i hostessy, które w zbliżającym się sezonie dołączą do grupy dziewczyn, które już reprezentują nadwarciański klub. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

 

Jeśli jesteś młoda, energiczna, lubisz i potrafić tańczyć, kręci cię warkot motorów, chcesz spróbować czegoś nowego, poczuć zapach żużla, ducha rywalizacji i kochasz żółto-niebieskie barwy, czekamy właśnie na Ciebie! Masz niepowtarzalną okazję stać się dziewczyną Stali Gorzów. Klub właśnie ogłasza casting na nowe podprowadzające w sezonie 2016.

 

Szukamy dziewczyn, które zasilą ekipę tańczących pod taśmą. Mile widziane doświadczenie w pracy jako hostessa, modelka lub tancerka oraz przywiązanie do drużyny Stali Gorzów. Może to być jedna z największych przygód w życiu.

 

Warunkiem udziału w naborze jest ukończony osiemnasty rok życia oraz wypełnienie kwestionariusza i wysłanie go na adres a.kuswik@stalgorzow.pl. Do wiadomości należy dołączyć dwa zdjęcia (jedno twarzy, drugie całej postaci).

 

Wypełnione dokumenty należy wysłać do 30 listopada 2015 r. Wkrótce potem klub ogłosi które dziewczyny znajdą angaż w Stali.  

 

Kwestionariusz dostępny tutaj – link.

Udostępnij