Po przegranej Stal Bowling City z Fajnemeble.pl, nadszedł czas na Sukurs 2 Technologie, który do tej pory znajdował się na siódmej pozycji w tabeli Gorzowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

 

 

Następni rywale „żółto-niebieskich” słabo weszli w sezon, bowiem przegrali pierwszy mecz z AWF 0:3. Kolejne spotkanie było bardzo zacięte, Sukurs 2 Technologie był nawet bliski zwycięstwa, jednak wypuścił wygraną z garści i  ponownie musiał uznać wyższość przeciwnika, uległ 2:3, tym razem ekipie z SM Górczyn.

 

Za Stalowcami również dopiero dwa spotkania, z których pierwsze zakończyło się zwycięstwem z SM Górczyn 3:0, z kolei nasi ostatni rywale stawili większy opór i pokonali naszych zawodników 3:0.

 

Stal Bowling City także odświeżyła ekipę, do „żółto-niebieskich” dołączył ambitny, bardzo dobrze zapowiadający się zawodnik – Adam Borek, który gra w III lidze w Krzeszycach. Kolejnym wzmocnieniem został Wojciech Janas, który reprezentował barwy GTPS Gorzów. Równie ważnym punktem w nowej drużynie jest  były siatkarz AWF Gorzów – Michał Wianecki, leworęczny zawodnik, charakteryzujący się dużą skocznością i obyciem w grze.

 

Przed Stal Bowling City niezwykle trudne zadanie, czeka nas wieczór pełen emocji i walki o każdy punkt. Siatkarze z pewnością zostawią serce na parkiecie i nieocenionym wsparciem może się okazać doping „żółto-niebieskiej” rodziny. Zapraszamy na salę II LO w czwartek 05.11.15r. o godzinie 19.50!

Udostępnij