Krótką przerwę w sezonie po 1/4 rozegranych meczy zakończy środkowy mecz z dziesiątą ekipą w tabeli, Energetykiem Gryfino.

 

Gorzowianie po 7 trudnych i wymagających wielu poświęceń kolejkach zasłużenie odpoczęli, żeby już w najbliższą środę podjąć na własnym parkiecie ekipę z Gryfina. Lider tabeli pod nową nazwą ze sponsorem głównym sprawdzą własne siły po potrzebnym drużynie odpoczynku. Lżejsze treningi pod okiem trenera Szopy i fizjoterapeuty, Patryka Komarnickiego, a także wyleczenie małych urazów, jakich nabawili się zawodnicy Kancelarii Andrysiak Stali Gorzów w trakcie poprzednich spotkań, z pewnością pomoże im wejść w dalszą część sezonu z nową energią i wolą walki o najwyższe cele.

 

Gryfinianie przyjadą do Gorzowa by bronić się przed strefą spadkową w II lidze pomorskiej, w której zajmują 10 lokatę z zaledwie 4 meczowymi punktami. Taki przeciwnik nie powinien być dla gorzowian szczególnie trudnym rywalem, jednak nie może ujść uwadze, że wielu żółto-niebieskich zawodników grało niedawno w drużynie przeciwnika i z pewnością doskonale znają się z obecnymi szczypiornistami przyjezdnych.  

 

Mecz o kolejne punkty w tabeli będzie o tyle emocjonujący, o ile ewentualna przegrana może spowodować iż gorzowianie mogą pożegnać się z pozycją lidera tabeli. Zawodnicy Stali będą jednak starali się zagrać swoją piłkę i ucieszyć kibiców kolejna wygraną. Czy się uda? Przekonamy się już w środę 11.11.2015. Start spotkania o godzinie 17.00.

 

Bilety na pojedynek z Energetykiem Gryfino wciąż można zakupić w sklepie klubowym Stali, w cenie 10 zł normalny, 5 zł ulgowy. W dniu meczu wejściówki będą dostępne w kasie hali na pół godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Udostępnij