Szczypiorniści gorzowskiej Stali już jutro zmierzą się z ekipą Energetyka Gryfino. Żółto-niebiescy zagrają bez kapitana Mariusza Kłaka.

 

Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów jest obecnie samodzielnym liderem tabeli II ligi pomorskiej. Nasza drużyna wygrała wszystkie siedem meczów i z czternastoma punktami znajduje się na szczycie tej klasy rozgrywkowej. Nasz przeciwnik – Energetyk Gryfino – z czterema punktami zajmuje 10. miejsce.

 

Trener Stali Janusz Szopa do rywala podchodzi jednak z respektem: – Nie można lekceważyć nikogo. Energetyk to młody zespół, trzech ich zawodników grało w zeszłym sezonie u nas. Dlatego uważam, że mecz może być ciekawy. Zobaczymy jak będzie wyglądało to na parkiecie. Musimy jednak uważać na każdą z drużyn II ligi – powiedział nam szkoleniowiec.

 

Jutro nasza drużyna zagra bez kapitana Mariusza Kłaka. – Jutro nie będzie w składzie Mariusza, ma kłopoty z barkiem i chcemy dać mu czas na regenerację, by był gotowy na najważniejsze spotkania w tym sezonie – tłumaczy Janusz Szopa.

 

Pierwotnie pojedynek żółto-niebieskich z Energetykiem Gryfino miał odbyć się 14 listopada, jednak na prośbę drużyny gości spotkanie obu ekip rozegrane zostanie jutro o godz. 17:00.

Udostępnij