Klub Sportowy Stal Gorzów kolejny rok z rzędu wesprze ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka.

 

Szlachetna Paczka to projekt,  który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. To tysiące spotkań, które odbywają się w przyjaznej atmosferze wzajemnej otwartości i pełni zrozumienia człowieka dla człowieka. Potrzebujące rodziny opowiadają o swojej trudnej sytuacji wolontariuszom, spotkanym po raz pierwszy w życiu, a darczyńcy z pasją przygotowują konkretną pomoc dla nieznajomych i spełniają ich marzenia.

 

Stalowcy w inicjatywie biorą udział regularnie od kilku lat. Żółto-niebiescy przygotowali już kilka paczek dla potrzebujących rodzin. Nie inaczej będzie w tym roku. Do tej pory mamy dwóch partnerów – właścicieli sklepu Piotr i Paweł w Nova Park oraz Toyotę, którzy wesprą z nami Szlachetną Paczkę.

– Cieszymy się, że po raz kolejny możemy wziąć udział w tej zacnej inicjatywie i pomóc potrzebującym. Stal to uznana marka, więc nad współpracą z klubem w tak szczytnym celu nie zastanawialiśmy się ani chwili – mówi Paweł Jóźwiak, właściciel sklepu Piotr i Paweł w centrum handlowym Nova Park.

Udostępnij