Czwarty mecz rundy zasadniczej Gorzowskiej  Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej zakończył się zwycięstwem siatkarzy Stal Bowling City Gorzów. Mimo pewnych komplikacji Stalowcy w pięknym stylu pokonali Motel Pintal.

„Żółto-niebiescy” do pierwszego seta przystąpili niezwykle zmotywowani i widać było u nich głód zwycięstwa, co odzwierciedlała ich gra. Początek spotkania był niezwykle zacięty, walka toczyła się cios za cios.  Przełom nastąpił po trzynastym punkcie, kiedy to Stalowcy zaczęli powoli uciekać punktowo rywalom i ostatecznie zwyciężyła 25:18. Pewna wygrana w tej fazie spotkania była możliwa dzięki skutecznej ofensywie– zawodnicy potrafili skończyć większość ataków- oraz funkcjonował blok i przyjęcie.

Niestety drugi set nie był już tak dobry w wykonaniu Stal Bowling City Gorzów. Nastąpiło pewne uśpienie, brakowało skuteczności w ataku, chociaż zdarzały się zmyślne i ciekawe dla oka akcje. Motel Pintal zachował zimną krew i przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Po krótkiej przerwie Stalowcy wrócili zupełnie odmienieni, znów przypominali zespół z pierwszego seta. Akcje prawie zawsze kończyły się punktem, a rywale nie potrafili znaleźć sposobu na dogonienie „żółto-niebieskich” i sromotnie przegrali 8:25. Ostatni set był natomiast niezwykle zacięty, drużyny na zmianę wychodziły na prowadzenie, lecz w ostatecznym rozrachunku to Stal Bowling City Gorzów triumfowała we wtorkowy wieczór.

Stal Bowling City Gorzów – Motel Pintal : 3:1 (25:18; 19:25; 25:8; 25:23)