Stal Bowling City Gorzów rozegrała do tej pory cztery mecze i wygrała trzy z nich. Po zwycięstwie z Motelem Pintal nadszedł czas na Kozaryn Spedycja, który zajmuje obecnie przedostatnią lokatę w tabeli Gorzowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

 

 

Skład Kozaryn Spedycja przeszedł lekką reorganizację, doszło paru chłopaków, których znamy z gry w innych zespołach. Trudno jest mi ocenić ich możliwości i grę, bo jak już wspomniałem skład uległ zmianie. Ich słabą stroną powinien być jednak właśnie brak zgrania. Po ostatnim meczu jestem podbudowany i pełen optymizmu jeśli chodzi o naszą grę. Zaczęło działać to, o czym rozmawialiśmy od jakiegoś czasu. Zaczęliśmy się bawić siatkówką i potrafimy być skoncentrowani przez cały mecz.  Chociaż do ideału nam trochę brakuje, to najważniejsze, że zespół  zrozumiał, że jesteśmy naprawdę silną ekipą, która jest w stanie walczyć o najwyższe cele. Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich kibiców na nasz mecz!powiedział przed pojedynkiem kapitan „żółto-niebieskich”, Maciej Błoch.

 

Rywalizacja o kolejne punkty z pewnością będzie niezwykle emocjonująca.  Obie drużyny mają wiele do udowodnienia. Stalowcy chcą zagrać jak najlepsze spotkanie, by potwierdzić, że są niezwykle mocni i zgrani, że potrafią wyciągać wnioski i naprawiać niedociągnięcia z meczu na mecz. Powoli wspinają się w tabeli GALPS  po szczeblach i jeśli utrzymają tak dobry poziom, mogą optymistycznie patrzeć w przyszłość. Kozaryn Spedycja natomiast zechce powalczyć o punkty, których bardzo mocno potrzebuje, bowiem okupuje dół tabeli, co nie przysparza im chluby.

 

Jak spiszą się „żółto-niebiescy”? Czy podtrzymają zwycięską passę?  O tym przekonamy się już 24.11.15r.! Start spotkania o 18.30.

Udostępnij