Klub Sportowy Stal Gorzów zachęca fanów spoza Gorzowa do organizowania się w ramach Klubów Kibica.

 

Idea Klubów Kibica została wprowadzona w sezonie 2014. Kluby kibica skupiają fanów spoza Gorzowa, którzy aktywnie wspierają drużynę na meczach w Gorzowie i możliwie na wyjazdach. Grupa może liczyć od kilku do kilkudziesięciu osób. Każda z grup posiada swojego lidera odpowiedzialnego za kontakty z pracownikami klubu. Uczestnikiem grupy może być każdy, kto ukończył 13. rok życia. Osoby między 13. a 18. rokiem życia muszą jednak przedstawić pisemną zgodę rodziców/opiekunów. Liczebność grupy udowadniana jest dzięki listom imiennym, które sporządza lider.

 

Grupa ma możliwość wykupywania grupowych biletów w jednym sektorze po promocyjnej cenie – im więcej osób w danej grupie, tym większy rabat. Dodatkowo Klub Kibica otrzymuje prawo pierwokupu karnetów i biletów na mecze drużyny rozgrywane na własnym stadionie.

 

Klub może produkować danej grupie gadżety z nazwą miejscowości. Klub może organizować w danej miejscowości spotkania zawodników/trenera/kierownika drużyny z okolicznymi fanami i członkami danej grupy. Liderzy grup odpowiedzialni są za ustalenie miejsca spotkania oraz reklamę na terenie miejscowości (rozwieszanie plakatów). Promocją wydarzeń wśród mediów zajmuje się klub.

 

Do tej pory zawiązały się Kluby Kibica z takich miast, jak Międzyrzecz czy Międzychód. Zachęcamy fanów do tworzenia kolejnych zorganizowanych grup. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod adresem: klubykibica@stalgorzow.pl.

Udostępnij