Po czterech zwycięstwach w Gorzowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Stalowców czeka kolejny rywal, Lek-Stom, który nie może uznać tego sezonu za udany, bowiem okupuje dół tabeli.

 

Nasz następny przeciwnik, to również zlepek zawodników, którzy w ubiegłym sezonie w grali w różnych zespołach. Ich słabym punktem może być zgranie, jednak nie oznacza to, że możemy ich lekceważyć. Dowodem może być nasz poprzedni mecz, gdzie zespół również składał się z zawodników z różnych ekip. Nasza gra z meczu na mecz jest coraz lepsza i potrafimy wyjść obronną ręką z trudnych sytuacji. Wartość zespołu poznaje się w momentach trudnych,  a my w nich potrafimy zachować zimną głowę i udaje się nam wygrywać decydujących starciach – powiedział przed spotkaniem kapitan „żółto-niebieskich”, Maciej Błoch.

 

Stal Bowling City Gorzów po pięciu trudnych i wymagających niezwykłego skupienia oraz poświęcenia meczach, czeka kolejna ważna rywalizacja. Chcąc myśleć o pozostaniu w fotelu lidera, siatkarze powinni starać się o każdy punkt, gdyż w końcówce rundy zasadniczej może okazać się nieoceniony. Walka o jak najwyższą lokatę w tabeli GALPS jest niezwykle trudna, bowiem dorobek drużyn, zwłaszcza pierwszej czwórki, różni się minimalnie.

 

Zajmujący do tej pory siódmą pozycję Lek-Stom z zaledwie trzema punktami, z pewnością będzie chciał się bronić przed okupowaniem dołu tabeli i stawi czoło Stalowcom. Taki przeciwnik nie powinien jednak zagrozić „żółto-niebieskim”, którzy także są niezwykle zmotywowani.

 

Zawodnicy Stal Bowling City Gorzów na pewno będą się starali grać swoją piłkę i cieszyć oko kibiców. Czy uda się im wzmocnić na pozycji lidera? O tym przekonamy się już we wtorek 01.12.2015. Start o godzinie 18.30!

 

 

Udostępnij