Jedenastą kolejkę rozgrywek drugoligowych Stal rozegra w Kartuzach, gdzie zmierzy się z szóstą drużyną ligi. Mecz i w pełni sił nie zapowiadał się na łatwy, jednak gorzowianie, osłabieni brakiem Mariusza Kłaka i Łukasza Bartnika, jadą jeszcze bardziej zmotywowani do wygrania kolejnego już spotkania.

 

Ostatnie zwycięstwa Stali nie były takie, jakie wyobrażali sobie gorzowianie – mimo wyników na korzyść żółto-niebieskich, styl gry pozostawiał wiele do życzenia i Stalowcy do Kartuz pojadą z myślą o pokazaniu, że nie zapomnieli dzięki łatwiejszym rywalom, jak grać dobrą, widowiskową i efektywną piłkę ręczną. Nie będzie jednak łatwo. Wciąż do pełni zdrowia nie może dojść kapitan gorzowskiego zespołu, Mariusz Kłak, zmagający się z kontuzją barku. W Kartuzach zabraknie też Łukasza Bartnika. To jednak powinno dodatkowo zmotywować gości sobotniego pojedynku do większego wysiłku i jeszcze cięższej pracy na parkiecie, dla zdobycia kolejnego, jedenastego już zwycięstwa.

 

Rywal z pewnością nie podda się łatwo. Cartusia Kartuzy wciąż może liczyć się w walce o wysokie miejsce w ligowej tabeli, a wygrany mecz z liderem II ligi pomorskiej z pewnością pomógłby im w drodze na szczyt. Na szczęście dla Kancelarii Andrysiak Stali Gorzów, Cartusia zdecydowanie lepiej spisuje się na wyjazdach, niż na domowym parkiecie, gdzie przegrała już z drużynami z Brodnicy czy gdańską drużyną SMS II. Dość potężnie przegrała też na wyjeździe z ekipą z Żukowa, podczas gdy Stal wszystkie te drużyny ma już „na rozkładzie”.

 

Trudne spotkanie, jakie zapowiada się w Kartuzach, wciąż jest do wygrania, a gorzowscy szczypiorniści chcą udowodnić, że wciąż potrafią grać miłą dla oka piłkę ręczną. Czy uda się pokonać jedenastego rywala? Początek spotkania w sobotę o 17.00! Kibiców, którzy nie mogą pojawić się w Kartuzach zapraszamy na relację live z całego wyjazdu na naszym facebookowym profilu – Stal Gorzów – piłka ręczna.

Udostępnij