W oficjalnym sklepie Stali Gorzów w centrum handlowym Nova Park pojawiła się bogata oferta nowych gadżetów… Warto pomyśleć o prezencie dla najbliższych na święta.

 

Część nowych gadżetów jest logowana nowym hasłem żółto-niebieskich „Zawsze Razem”.

 

W nowej kolekcji będziemy mogli znaleźć kilka rodzajów koszulek – zarówno męskich, damskich, jak i przygotowanych dla najmłodszych fanów. Kolejnym elementem ubioru będą bluzy.

 

Do sklepu trafiły również kalendarze trójdzielne, a niebawem pojawią się również książkowe. Szaliki samochodowe także pojawiły się w nowej szacie graficznej. Nie zabrakło również breloków, a na półkach sklepowych można znaleźć również zegarki (ścienne i na rękę).

 

Kolejne gadżety, jakie trafiły do dystrybucji, to: portfele, paski skórzane, zagłówki samochodowe, rękawice kuchenne i maskotka Staluś.

 

Zastanawiając się nad prezentami świątecznymi dla najbliższych, warto zajrzeć do naszego oficjalnego sklepu klubowego. Przypomnijmy – mieści się on w centrum handlowym Nova Park przy ulicy Przemysłowej 2. Ofertę gadżetową również wzbogacamy na e-sklepie http://sklep.stalgorzow.pl. Wszelkie pytania odnośnie gadżetów możecie kierować na Twittera naszego oficjalnego sklepu (https://twitter.com/sklepstali).

 

Udostępnij