Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodej generacji postanowił przedłużyć umowę ze Stalą Gorzów. Zawodnik pozostanie w klubie przez kolejne trzy lata. Co o tym zdecydowało?

 

W 2016 roku Bartosz Zmarzlik po raz ostatni będzie ścigał się jako junior. Kolejne lata będą wiązały się z trudnym przejściem w wiek seniorski. Zawodnik tłumaczy nam, że ta nieuchronna zmiana była jedną z przyczyn pozostania w Stali na kolejne trzy lata: – Rok 2017 będzie dla mnie pierwszym rokiem w gronie seniorów i dlatego nie chciałbym się nigdzie wybierać. W 2018 roku również chcę walczyć o punkty dla Stali Gorzów, bo w klubie jest wszystko w porządku i nie widzę opcji, by być poza Gorzowem – powiedział naszemu portalowi jeden z tegorocznych liderów.

 

Bartosz wielokrotnie jednak podkreślał, że w żółto-niebieskich barwach mógłby ścigać się nawet do końca kariery. Dlatego już teraz zawodnik wybiega w przyszłość: – Za trzy lata myślę, że dogadamy się znów szybko i skutecznie. Oczywiście muszę sobie na to zapracować wynikiem.

 

Indywidualny Mistrz Świata Juniorów przyznaje, że rozmowy z działaczami Stali trwały kilka tygodni, ale zakończyły się z pełnym porozumieniem obu stron: – Negocjacje nie skończyły się w 10 minut czy na jednym spotkaniu. Spotkań było kilka, omawialiśmy wiele aspektów, ale myślę, że i tak szybko dograliśmy sprawę – podsumowuje junior Stali. 

Udostępnij